Prodlužování vlasu

5. října 2013 v 15:38
Ahoj, ahoj, zdravím vás. :) Slíbila jsem vám článek o prodlužování vlasů a tak se jdu vrhnout do toho. Přemýšlím, že vám přístě natočím video, protože už tu čekám štouravé komentáře na svůj pravopis. :D :D no a taky je to pohodlnější a koukatelnější. -> určitě napište do komentářů, co na návrh říkáte a teď už k prodlužování a zahušťování vlasů.

Když se rozhodnete pro prodlužování vlasů, musíte se rozhodnout mezi mnoha parametry. Mezi nimi je jako číslo jedna metoda, kterou si necháte vlásky prodloužit a pak už samotné aplikované vlásky.
U vlásků vás zajímá TYP, DÉLKA, BARVA, BARVENÉ, či PANENSKÉ (nebarvené) vlasy, a PŘIROZENÁ STRUKTURA vlasu.


Více v celém článku..

TYPY VLASÚ:

U nás na trhu seženete vlásky

středoevropské
východoevropské
řecké
indické
asijské
asijské vlasy evropského typu
a potom vlasy syntetické
A další o kterých se raději ani nebudu zmiňovat!!

V tomto článku se budu věnovat pouze vlasům středoevropským , protože zbytek je podle mne vesměs odpad, který vám nevydrží a zbytečná investice. POZOR!!! Značka 100% lidské vlasy nezaručuje žádnou kvalitu! Středoevropské vlasy jsou nejkvalitnější vlasy, které seženete. Dáte za ně víc, ale tato investice se vyplatí a vlásky vám zůstanou při správné péči uplně stejné i pár let.
Že jste ty samé sliby četly i u nekvalitních (remy) clip-in vlasů? Ano, i toto se můžete dočíst. Jaký je rozdíl? Já vám věci píšu tak, jak jsou a můžu se zaručit za to, že vám tyto nekvalitní vlasy nevydrží stejné ani pár měsíců a během dvou týdnů se začnou nepěkně cuchat a vy budete mít na hlavě jen dlouhý, nepěkný trápení, které můžete leda tak hodit do koše.
Takže abychom se vrátily k tématu - tyto středoevropské vlasy vám OPRAVDU ty roky vydrží stejné, jako jste je koupily. Většina salónů navíc nabízí záruku proti cuchání vlasů na jeden rok!!
Středoevropské vlasy jsou proto to nejlepší, co můžete ve svých vláskách mít. Jsou to stejné vlásky jako máte samy a zde platí pravidlo - Co by ublížilo vašim vlastním vlasům, ublíží stejně i prodlouženým. Abych to vysvětlila: Vlásky můžete barvit, želit, natáčet, dávat na ne trvalou a já nevím co všechno, ale tak stejně, jako by odbarvování ublížilo vašim vlastní vláskům, ublíží i těm prodlouženým. :)
Otázka barvené, či panenské vlásy se týká především vlasů světlých. Většiou jen v nekvalitním kadeřnictví vám nabídnou středoevropské tmavé vlasy barvené. Sehnat světlé nebarvené vlasy je ale něco jiného. Proto se vlasy často odbarvujou z hnědých. Při pečlivém výběru ale narazíte i na takové salony, ve kterých mají i tyto světlé vlasy nebarené. To jsou potom poklady, za které sice dáte pár tisíc, ale můžete si bylt jistí, že máte ve vlasech to nejlepší.


To je ode mne k typu vlasů asi všechno a jelikož to byl pěkný odstavec a já už mám unavené prsty, tak vám další část sepíšu zase někdy příště. Kdyby vás cokoli zajímalo, tak mi napište do komentářů a já vám ráda poradím. Zatím doufám, že vám můj článek k něčemu byl a budete se těšit na pokračování. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 5. října 2013 v 15:43 | Reagovat

Skvělý článek! Chtěla bych delší vlasy, ale je to drahé, takže si počkám pár let než mi pořádně vyrostou..;D Zatím je mám asi po lopatky..;)

2 Hanka Hanka | 8. října 2013 v 20:24 | Reagovat

Já mám tu smůlu, že mám na micro ringy alergii :( Když jsem je měla nacvakané v hlavě, udělaly se mi pod nimi malé lysinky  a vyrážka. Vůbec jsem to necítila, ale pak mě na to upozornili ostatní..

3 Valentýna Valentýna | 8. října 2013 v 21:01 | Reagovat

Měla jsem to stejné na clip-in vlasy. :(

4 Gago Gago | 1. srpna 2016 v 11:34 | Reagovat

Pomocníci pro prodlužování vlasů:

https://lavlas.cz/176-stroje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama