Duben 2011


filmy

27. dubna 2011 v 14:55 O nás
Jelikož mým největším koníčkem je film a vše co k němu patří. Přemýšlela jsem nad tím,že bych si mohla všechny filmy, které jsem viděla zaznamenávat. Jenže naco by mi byly jen názvy filmů? Prozačátek jsem se rozhodla ke každému filmu uvést rok výroby, hlavní obsazení a režii. Navíc ke každému filmu uvedu nějaké takové moje hodnocení. Je to můj osobní pohled na film jako celkový. Proto s ním nemusíte souhlasit. Nicméně pro vás může být nějakým vodítkem nebo tipem které filmy ano a které ne. Hodnocení je od jedničky (nic moc) po pětku (opravdu dobrý film).
Také budu moc ráda za vaše tipy!!

Vévodkyně

rok: 2008
v hlavní roli: Keira Knightley
režie: -

moje hodnocení: 4,7/5

Krása

26. dubna 2011 v 15:15 O nás
Nehledejme krásu v dokonalosti.
Krása je totiž množstvím nedokonalostí tvořící jedno nádherné umělecké dílo.
A právě proto je krása tak relativní pojem.

s princem pohádkovým

21. dubna 2011 v 20:53 Módní katalog
Jsem s ním šťastná...

too young

19. dubna 2011 v 6:08 O nás

I think I'm too young to stop believing in love
dream

17. dubna 2011 v 14:15 Módní katalog
AAA Vivien je jako vždy v háji!:D

New room

16. dubna 2011 v 21:36
Když jsem vyrážela za miláčkem měla jsem ještě chvíli čas a nudila jsem se. Tak jsem zase po čase vytáhla webku a takto to dopadlo. :D
(webka kvalita :D)

When the sun rises

15. dubna 2011 v 13:29 O nás
Dnešní ráno bylo pro mě něčím jiné než ty ostatní. Když mě slunce pohladilo víčka a já otevřela oči. Nejenže vedle mě spinkala jedna obrovská chlupatá, teplá kulička ke které jsem se hned přitulila. Po dlouhé době jsem byla v pokojíku sama. Nevím jestli to všichni víte ale včera jsem toho měla docela hodně. Stěhovali jsme se a i když šlo jen o pár ulic Mám vlastní pokojík, krásnou novou koupelnu aaaa je toho hodně z čeho jsem tu nadšená. Nicméně nová vana vyhrála na plné čáře. Včera jsem se v ní válela několik hodin a dnes mám v plánu si to zopakovat. ((: Co nejdříve se můžete těšit na nové fotky a já mizím do vany. :P Krásný zbytek dne přeji vám všem. Posílám pusu.
© Viv
Milujte tak, aby jste se nezamilovali, chcete-li být štastní.
botky

8. dubna 2011 v 10:54 Módní katalog
Lepší milovat někoho, koho nemůžeme mít, než mít někoho koho nemůžeme milovat.


(šaty-second hand puvodně TOPSHOP, boty-CCC)

Láska

4. dubna 2011 v 17:52 O nás
Jednou věcí, kterou jsem nepoznala- je láska. Myslím, že pravá láska ani existovat nemůže. Pocit který většinou mylně nazýváme LÁSKOU je zamilovanost. Tedy směs touhy, krásy, zvědavosti, zahledění, přitažlivosti a vymysleli by jsme určitě mnoho dalšího. Co je to ale opravdu láska? Jaká je a jak ji poznat? Pro odpověd jsem otevřela Bibli a hledala to co o lásce říká.
1.Korintským: 13 ( 4 - 7 )
Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá.
Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy.
Nemá radost ze špatností, ale vždy se raduje z pravdy.
Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá.

Nad tímto veršem jse často přemýšlela a zkuste to i vy slečny moje. Jste ochotny to vše nějakému člověku dát? Někdy přemýšlím, jestli je vůbec možné toto vše pro lásku udělat. Nicméně toto je ta nejlepší a nejkrásnější definice lásky kterou můžeme mít. Bez trpělivosti, laskavosti, čestnosti, vytrvalosti, naděje nemůžeme mít lásku a jestliže se náš vztah na tomto nezakládá nemůžeme lásku čekat. Do lásky musíme něco dát. Něco z nás. Vždy nás bude něco stát a už nikdy z ní nevyjdeme stejně jako jsme do ní šly. Proto vybírejte dobře.

oslava devadesátin prababičky..

2. dubna 2011 v 18:39 | oslava devadesátin prababičky.. |  Módní katalog