Březen 2011

slova

31. března 2011 v 15:11 O nás

i jen slova bolí..


slaďouš

27. března 2011 v 16:10 **VIDEA**
(šálalá)

Poslední dobou jsem na školu celke kašlala a proto jsem se to snažila dnes trochu napravit. :DD Protože jsem v deváté třídě a po zkouškách už nebude nikomu moc do učení. Vymysleli jsme s učitelem výtvarky projekt. Projekt spočívá v tom, natočit několikaminutový klip na téma "jeden školní den". Na projektu by se měla učastnit celá třída. Nicméně né všechny scény se dají natáčet v prostorách školy a tak jsem dnes natočila takový nějaký uvod. Nemá cenu ho ale zveřejňovat když to zdaleka ještě není dokončené a proto přidávám jen jednu fotku.
(tak mi to stejně zase nedalo)


prej to mám přejmenovat!!

26. března 2011 v 15:10 Módní katalog

JEDNOU PŘÍJDU I NA TO, JAK SI VYČAROVAT LÁSKU!!

UNUDĚNÁ

24. března 2011 v 15:58 Módní katalog
Ne to, že jsme milováni, ale to, že milujeme je naše štěstí.
To je duležité si uvědomit a budeme šťastní.(tílko-Bershka, legíny-Pull&Bear, povlečení-IKEA)Je to nádhera venku. Hned bych si šla fotit, zaběhat, fotit, chodit po obchodech, cokoli! Prostě jít někam ven. Nějak dnes ale nebylo s kým a jelikož net mi pojede až o pul šestý (ted mě tu mamka pustila jen na skok), tak se docela nudím a když se nudím tak fotím a když nemám koho, tak fotím sebe! :D Už mě ale to focení sebe samotné taky začíná nudit. ACH JO... Jsem znuděná. Pomoc!! Jestli má někdo nejaký nápad, co bych mohla dělat, tak určitě napiště do komentářu. Budu moc ráda.

Pusu všem vám co můj blog čtete.
Viv**

achjo

23. března 2011 v 20:22 Módní katalog

Dop*** se všema klukama!!

...

závislost

18. března 2011 v 21:03 Módní katalog
Dneska mě vytáhl prozměnu do Olympie. Byli jsme v kavárně, jak jste si už asi všimli z fotek. :DD Pokukovali jsme po hadrech, fotili a povídali si. Při cestě domu jsem šíleně zmokla :DD ale bylo mi to po dlouhé době uplně jedno. Smála jsem se a byla jsem štastná.)

(jooo a chceme hoodně komentářu. Takže šup!! :D)


dneska webka s tím mojím nemocným....

16. března 2011 v 15:11 Módní katalog
tak sem se nechala přemluvit

15.3.2011-vařili jsme

16. března 2011 v 11:42 fotky-moje tvorba
Fotky ze včerejšího dopoledne, které jsem trávila u kamaráda. A kdybych měla pár větami shrnout den. Poznala jsem jednu puvabnou slečnu z mého blogu jménem Krejdom. ((: Pila první pivo. (Ze kterého mi bylo hoodně blbě.) Dostala krásnou růži. Byla na přehradě, ve Vankovce, Olympii a já nevím kde všude ještě :DD
šalalaa

14.3.2011 - protože jsem na něm prej závislá..((:

14. března 2011 v 20:17 fotky-moje tvorba
Omlouvám se za to, že sem tu ted delší dobu nic nepřidala. Často ted lítám venku. Myslela jsem ale na vás a dnes jsem si zase po delší době vzala foťák s sebou ven. Tak sem mužu přidat pár fotek. Dnešek jsem si zase po nějaké době užila opravdu skvěle. Byli jsme v kavárně, na přehradě, Petrově ... Byl to fajn den.. (:
(nechtěl se fotit :D)
Nojo, nojo jsem hodná. Kdybych vám ho sem dala totiž celýho uslintaly by jste si počítač!! :P :D
(já taky ne!!)

HUDBA

5. března 2011 v 15:31 O nás