Leden 2011


things

29. ledna 2011 v 18:52 O nás

A sehnala jsem ji. Dokonalou peněženku.

Asi před čtvrt rokem mi tu mojí někdo v Brně ukradl a od té doby jsem peníze nosila všude možně, protože jsem nemohla sehnat žádnou peněženku která by se mi líbila a přitom by se mi do ní vešla i občanka a podobně. Tato peněženka mě uchvátila na první podled. Strašně se mi líbí to zapínání kovové a kytičky vevnitř.

Králíček

29. ledna 2011 v 13:01 **VIDEA**

(boty-CCC, kabát-zara, kalhoty-Bershka, sponečky-TOPSHOP)

KOMENTOVÁÁÁT!!

To mě ani nenapadlo, že by to mohlo vypadat jak toto. Nicméně máš pravdu . :DD (směju se)

by Miška

27. ledna 2011 v 17:23 Módní katalog
Jéé! Dnes jsem prolízala starší fotky a našla jsem toto. Když to vidím musím se smát : DD. Je to asi 2 roky staré, ale ty fotky patří ke mě. ((:


JOOOO

6. ledna 2011 v 19:51 O nás
OFICIÁLNĚ PŘIJATA NA STŘEDNÍ ŠKOLU

Přijatá na obě školy na které jsem dělala talentové zkoušky.

Panská: 2Otá ze 11Oti
Michael: nevím kolikátá ale přijatá

Moje KOSMETIKA 1. část

1. ledna 2011 v 13:31 O nás
Poslední dobou jsem přemýšlela jak trochu oživit tento blog. Začala jsem s první soutěží, do které se zatím nikdo nepřihlásil. Takže jestli máte někoho do páru určitě si přečtěte článek tady dole a přihlašte se.
Nicméně jsem se rozhodla udělat článek o líčení. Nebude to ale článek ála 13ti leté holčičky, co radí, jak si na oči nanést růžové stíny a řasenku. Chci se s vámi podělit o to jakou kosmetiku používám. Netuším kolik z vás to bude zajímat, takže mi určitě dejte vědět dolů do komentářů. Případně co by vás ještě zajímalo. Kdyby se tento typ článku líbil přemýšlela jsem třeba o videočlánku na téma které by vás zajímalo.

Takže abych vás tu zbytečně nenudila kecama okolo, myslím že bych už mohla začít :D.